• עברית
    • אנגלית
תרומה מאובטחת

מרכזי תרבות צעירים

סרטבר

מעלה אפרים

הסרטבר מופעל מתוך כפר הסטודנטים קדמה מעלה אפרים ופעיל בימי חמישי לטובת כלל תושבי האזור. בסרטבר ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט. הסרטבר כמו, ניתן להשקיף מהחלון על הר הסרטבה במלוא הדרו.

פייסבוק

המכבסה

רימונים

המכבסה מופעלת על ידי כפר הסטודנטים קדמה רימונים ופעילה בימי חמישי לטובת כלל תושבי האזור. במכבסה ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט.

פייסבוק

הקאמל

אלמוג

הקמאל מופעל על ידי כפר הסטודנטים קדמה אלמוג ופעיל בימי חמישי ושישי לטובת כלל תושבי האזור. במכבסה ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט. שמו של המקום נגזר מהגמל האגדי בצומת אלמוג.

פייסבוק

הטורבינה

פני קדם

הטורבינה מופעלת על ידי כפר הסטודנטים קדמה פני קדם ופעילה בימי חמישי אחת לשבועיים לטובת כלל תושבי האזור. בטורבינה ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט. שמו של המקום נגזר מהרוחות החזקות ומעוררות ההשראה שמאפיינות את המקום.

פייסבוק

הפאבלו

שמעה

הפאבלו מופעל על ידי קהילת הצעירים בשמעה ופעילה בימי חמישי לטובת כלל תושבי האזור. בטורבינה ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט. שמו של המקום נגזר מהרוחות החזקות ומעוררות ההשראה שמאפיינות את המקום.

פייסבוק

ברביקע

מכורה

הברביקע מופעל על ידי כפר הסטודנטים קדמה מכורה ופעיל בימי חמישי אחת לשבועיים לטובת כלל תושבי האזור. בטורבינה ניתן להזמין שתיה וקצת נישנושים בצד, עקבו אחרי קבוצת הפייסבוק לקבלת עדכונים שוטפים על ערבי קונפסט. שמו של המקום נגזר מהרוחות החזקות ומעוררות ההשראה שמאפיינות את המקום.

פייסבוק

ההרשמה בעיצומה!

לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים ונחזור בהקדם -או- דברו איתנו

ההרשמה בעיצומה!

לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים
ונחזור בהקדם