• עברית
    • אנגלית
תרומה מאובטחת
בית   הכפרים

מטולה

לומדים בתל-חי?

המושבה מטולה הצג במפה

אנחנו מתרגשים לספר, כי ממש בימים אלו אנחנו מקימים את קהילת הסטודנטים הראשונה במטולה! מה זה אומר בעצם?

דבר ראשון, כדי להיות חברים בקהילה עליכם לגור במטולה. כל אחד יוכל לגור היכן שירצה, והבסיס לקהילה יתהווה על ידי המפגשים והפרויקטים שנעשה ביחד. המטרה היא ליצור קהילה מגובשת, אשר יוזמת ופועלת תוך חיבור לקהילת המקום. במהלך השנה יהיו לנו ערבי קהילה, שבתות וטיולים משותפים לצד עשייה והובלה של פרויקטים בתוך המושבה שמטרתם לתרום ולפתח את המקום בו אנו גרים. כל חבר בקהילת הסטודנטים זכאי למלגת לימודים של 10,000 ₪ בשנה, ומתחייב ל-150 שעות של עשייה חברתית, ו150 שעות נוספות אשר מוקדשות לפיתוח הקהילה שלנו.

משתלם לגור אצלנו

קהילה צעירה ובועטת

יזמות חברתית

מיקום קסום

מלגת התנדבות

אומנות מקומית

נוף מהמם

המטרה המרכזית שלנו

במטולה גרים לא מעט סטודנטים כבר הרבה שנים. לאורך הזמן המועצה הבינה כמה כוח ותנופה יכולה להביא הקהילה הצעירה למקום. מכאן בדיוק הגיע הרעיון של הקמת קהילת הסטודנטים במטולה. קהילה שתהיה מחוברת למושבה, תפתח, תיזום ובעיקר תפעל תוך שותפות מלאה עם תושבי המקום. לסטודנטים שיתקבלו לתוכנית, ניתנת הזדמנות ייחודית להיות חלק מתהליך ההקמה והפיתוח של קהילת הסטודנטים הראשונה במטולה!

יזמות חברתית

לאורך השנה, כל סטודנט ישתלב או יוביל פרויקט חברתי בתוך המושבה, וזאת לאחר בדיקת והתאמת הצרכים ובניית תוכנית פעולה יחד עם גורמים רלוונטיים. הפעילות תוכל להיות במגוון תחומי עשייה: קהילה, תרבות, חינוך, ספורט, רווחה, חקלאות ועוד. העשייה מאפשרת מקום ליוזמות ופרויקטים חדשים ובנוסף השתלבות בפרויקטים קיימים במושבה, אשר תורמים לפיתוח תוך חיבור עם תושבי המקום.

קהילה צעירה

הכיף בלהיות חלק מקהילת סטודנטים, זה האווירה המשפחתית. לעבור את תקופת הלימודים לצד אנשים טובים שהופכים להיות פשוט חברים. להנות מטיולים ושבתות משותפות, ג'אמים, מדורות, ארוחות משותפות ובעיקר תחושה שתמיד יש כאן חבורה שתהיה כאן בשבילך...

מקום לכולם

התוכנית מתאימה לסטודנטים וסטודנטיות, נשואים ורווקים, הלומדים לתואר ראשון או תואר שני.

לפרטים נוספים

מתעניינים? הירשמו
ובואו ליום היכרות ומיונים!

לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים ונחזור בהקדם או דברו איתנו

הרשמה לכפרי סטודנטים

לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים ונחזור בהקדם -או- דברו איתנו

פתיחת צ'אט
1
זקוקים לעזרה?
שלום לך!
איך נוכל לסייע?