• עברית
  • אנגלית
תרומה מאובטחת
בית   הכפרים

משגב עם

לומדים בתל-חי?

קיבוץ משגב עם, רכס רמים הצג במפה

נוף לחרמון עשר דקות מהעמק

משגב עם הוא קיבוץ קהילתי השוכן בגליל העליון, המשקיף על הנופים המרהיבים של עמק החולה, הרי הגולן,החרמון סוריה ולבנון ונמצא 10 דק ממכללת תל חי. כיום הקיבוץ הוקם ב1945 ומונה כ 300 חברים ותושבים, האוכלוסיה בו מגוונת- צעירים, רווקים, משפחות ומבוגרים מייסדי הקיבוץ, כיום הקיבוץ מופרט ומתפעל את ענפיי החקלאות - בריכות דגים, כרם, לולים, גידולי שדה ותיירות. כפר הסטודנטים שבו מונה כ30 סטודנטים וסטודנטיות, דתיים וחילונים, שגרים יחד ומהווים חלק בלתי נפרד מהקהילה בקיבוץ, עובדים יחד במטעי הקיבוץ, יוזמים יחד פרויקטים למען הקהילה ומקימים אירועים בפאב הפונדק בקיבוץ לצעירים באיזור.

משתלם לגור אצלנו

קהילה צעירה ובועטת

יזמות חברתית

מיקום מדליק

מגורים מוזלים

מלגת התנדבות

נוף מהמם

מוסדות לימוד בקרבת הכפר:

יזמות חברתית

כל סטודנט מוביל פרויקט חברתי ביישובים באזור, לאחר בדיקה מעמיקה של הצרכים האזוריים ובניית תכנית פעולה יחד עם הגורמים הסביבתיים הרלוונטיים. הפעילות במגוון תחומי עשייה: רווחה, קהילה, תרבות, חקלאות, ועוד ומאפשרת לך להגשים את היצירתיות שלך ולהשפיע בצורה משמעותית בחברה ובהתיישבות.

קהילה צעירה ובועטת

הכיף בכפר סטודנטים זה האווירה המשפחתית. סטודנט בכפר נהנה מחיי חברה שאי-אפשר למצוא בשום מקום אחר: טיולי זריחה ספונטניים, ג'אמים מגניבים, מדורות, פאב קהילתי, ארוחות משותפות ובעיקר חבורה מגובשת שתמיד תהיה שם בשבילך...

מגורים מוזלים

סטודנטים המשתתפים בתכנית זכאים למגורים מוזלים בנוף קסום, מלגת לימודים של 10,000 ש"ח, ו... איכות חיים מופלאה.

יש מקום לכולם

התכנית מתאימה לסטודנטים לסטודנטים וסטודנטיות, נשואים ורווקים, הלומדים לתואר ראשון או תואר שני.

אודות קיבוץ משגב עם

מִשְׂגַב עָם הוא קיבוץ באזור הצפון באצבע הגליל ליד מטולה, קריית שמונה וגבול ישראל-לבנון, המשתייך למועצה אזורית הגליל העליון. משגב עם מצוי בקצה הצפוני של רכס רמים שבהרי נפתלי. היישוב הוקם ב-2 בנובמבר 1945, ועבר תהליכי שינוי והפרטה בסוף שנת 1997. למרות השינוי והעברת משקל הכובד ליחידה המשפחתית, שומרת הקהילה על המסגרת הקיבוצית המשותפת. בשנת 2006 נחנכה שכונה קהילתית הממוקמת בכניסה לקיבוץ. תושביה לוקחים חלק פעיל בחיי הקהילה.

לעוד פרטים ושאלות

מתעניינים? הירשמו
ובואו ליום היכרות ומיונים!

לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים ונחזור בהקדם או דברו איתנו

קהילות צעירים נוספות

פרטי: מנרה

להוביל את הדרך בגליל העליון

  לפרטים והרשמה

  הרשמה לכפרי סטודנטים

  לקביעת פגישת היכרות וראיון השאירו פרטים ונחזור בהקדם -או- דברו איתנו

  פתיחת צ'אט
  1
  זקוקים לעזרה?
  שלום לך!
  איך נוכל לסייע?